.

.

16CH digitalnog Video Optički pretvarač optičke video optički odašiljač i prijemnik multiplexer 1CH +485 Podatke

16CH digitalnog Video Optički pretvarač optičke video optički odašiljač i prijemnik multiplexer 1CH +485 Podatke

KM 243.16
KM 197.00
Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


Osobine : 8-malo ili digitalno kodirani i ne-kompresije video prijenos Direktno u skladu sa NTSC, ORTAK, i SECAM NADZORNOM kamerom sistema napajanja i druge parametar država naznaka, koja moze da prati njihovu operaciju stanje sistem Podrške nema štete samoobnavljajući gepeku video Stalnog ulaza optički moć, a veliki dinamika dometu , ne električne ili optički prilagođavanja potrebno . Industrije-razred operativni temperaturi od -10 diplomu C do 75 stepeni C, koji je odnosio na različite radno okruženje Hot-da zamenimo funkcije Stand-sami tip ili kartica-tip je instaliran u 19 cm 2 U ili 4 U rack-mount šasija. Optička interfejs : FC Izobilju signal interfejs, kao što je video Max domet 25 km Prijavu : Grad saobraćaj praćenje sistem Policije i siguran grad praćenje sistem Visokog način za zaštitu sigurnosti i danak stanicu sistem Zgrade i kampusa praćenje sistem Industrijske praćenje(aerodrom, hemijske fabrike, čelika, nafte, željezničke, navodnjavanja radi, moj i tako dalje) Vojni nadzor(skladište, granicu odbrane, čuvar, nacionalnu odbranu i tako dalje) Elektronske moć naftnih polja, TV stanicu program emitiraju sistem Gimnazije(videu uživo prijenos) Specifikacija : Optički : talasna dužina : 1310nm Izlazne Snage : -3 u 2 d Bm Optičkog vlakna : 9/125u jedan način Rx osjetljivost : -25 d Bm Optički veza : FC Udaljenost : 25 KM Video : Broj Kanala : 16 i RS485 Ulaz/izlazne dakle taj : BNC 75 omska (unbalance) Video signalu : 5 HZ da 8 MHZ Standard ulazni video/izlazne napon : 1.0 Vp-p Video napon udaljenost : od 0,6 da 2.0 Vp-p Diferencijalna Dobiti : Diferencijalna Faza : višeg nacionalnog predstavnika mađarske : >60d B (8 malo) Veza : BNC Operativni Napon : DC 5 V

Svojstva

:
MR16V1D
:
16V1D
Uključi Tip:
EU
Tip Stavke:
Optička Odašiljač & Prijemnik
:
DVNOAH
:
Crna
moć:
5V2A
Prijenos udaljenost:
Multimode ≤ 1 KILOMETAR singlemode ≤ 20KM
Optička Interfejs:
FC
Video kanal:
1
Podaci:
Obrnuti RS-485
is_customized:
Yes

Kupci takođe biraju